Piyano Taşıma

4 Nakliyat hizmetlerinde belki de en önemli olan işlerden biri de müşterimizin değerli eşyalarını dikkatli ve güvenli bir şekilde nakil etmektir. Bunu sağlarken de minimum maliyet ile bu hizmetin gerçekleştirilmesi talep edilen seçeneklerden biridir.

Piyano, sanat eserleri, kasalar, büyük ekranlı TV ler ve diğer elektronik eşyalar bu eşyaların başında gelmektedir.

Tetikçioğlu Nakliyat olarak birinci önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlayacak bir hizmet sunmaktır. Müşterimizin değerli eşyalarını diğer eşyalardan ayrı değerlendirecek ve nakliyat hizmetini de bu doğrultuda gerçekleştirecek önlem ve tedbirleri alırız. Müşterimiz için değerli olan bizler için baş tacıdır. Biz hizmet verirken müşterimizin değerlerine saygı duyar ve buna göre hizmet sunarız. Bu nedenle işimize olan sevgimiz sadece bir taşıma hizmeti sunmaktan ibaret değildir.

Müşterimizin yükünü hafifleten her bir nakliye hizmetimiz işimize olan bağlılığı artırmaktadır. Piyano taşıma hizmeti de müşterimizin kafasında soru işareti yaratan bir nakliyat hizmeti olsa da bizim bu konuda ki tecrübemiz ile piyano taşıma dert olmaktan çıkmaktadır.

Güven içerisinde piyano taşıma hizmetini sağlarken müşteri memnuniyetini de görmek firmamıza olan güveni oluşturmaktadır.

Piyano taşıma hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak en uygun piyano taşıma ücretini öğrenebilirsiniz.

button_tum-hizmetlerimiz

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon Adres: Kayışdağı Mahallesi Egemenlik Sokak No 66/1 Ataşehir / İstanbul
telefon 0533 030 17 20
telefon 0535 580 93 34