Ofis Taşıma


3Tetikçioğlu Nakliyat, İstanbul içerisinde yer alan tüm işletmelerin taşınmaları sırasında ihtiyaç duydukları ofis taşıma hizmetini profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile karşılamaktadır.

Yeni bir işletme açılışı olsun ya da bir yerden bir yere işyerini nakil yaptıran müşterilerimiz olsun, tüm eşyaları özenle paketlenerek nakliyat hizmeti gerçekleştirilir.

Özellikle masa ve dolap gibi eşyaların demonte edilmesi, tablo v.b. asılması gereken ürünler için de duvar delme işlemlerini sağlamaktadır.

Ofis taşıma hizmetinde birinci önceliğimiz taşınma programına harfiyyen uymaktır. Müşterimiz biliyoruz ki sadece nakliyat hizmeti değil iş yeri nakliye sırasında ya da iş yeri açılışı sırasında birçok altyapı işi ile de uğraşmaktadır. Amacımız müşterimizin sorunsuz bir şekilde nakliyat hizmetini gerçekleştirmektir. Bu nedenle nakliyat hizmetini belirtilen tarih ve saatte sağlayarak diğer ekipler ile iş birliği içerisinde çalışır, müşterimizin taşınması ile ilgili tüm sorumluluklarımızı kusursuzca yerine getiririz.

Firmamızdan uygun ofis taşıma hizmeti ile iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlerin yanında olacak iş ortağınız olmak için bizleri aramanızı bekliyoruz.

button_tum-hizmetlerimiz

Müşteri Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

Merkez Şube

icon Adres: Kayışdağı Mahallesi Egemenlik Sokak No 66/1 Ataşehir / İstanbul
telefon 0533 030 17 20
telefon 0535 580 93 34